Hakkımızda

Biz, zararlı kontrol ve mücadelesi (pest control) amacıyla 1999 yılında MURAT İLAÇLAMA adıyla faaliyete başlayan bir firmayız.

UZUN YILLARIN TECRÜBESİ ile Fabrikalar, Oteller, Restaurantlar, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Yerleşim Alanları, Konutlar, Gıda Depoları, Fırınlar, Pastaneler gibi insanların yaşam alanlarında zararlı kontrol ve mücadelesi (pest control) konusunda hizmet vermeye müşterilerimizden aldığımız güçle devam ediyoruz.

Hizmetlerimizi DENEYİMLİ KADROMUZLA gerçekleştirmekte, ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri takip eden, bilgilerini sürekli güncelleyen, Ziraat Mühendisleri, Gıda Mühendisleri ve ilaçlama konusunda uzman ekibi ile profesyonel bir yaklaşım içerisinde uygulama ve kontroller yapmaktayız.

T.C Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ve (WHO) Dünya Sağlık Örgütü tarafından tavsiye edilen ilaçları kullanan firmamız, müşterilerine, HACCP standartlarında raporlama sunmakta, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Dünya standartlarında insanlara ve çevreye zarar vermeyen uygulama ve kontroller yapmaktadır.

Yasal sorumluluklarının farkında olan MURAT İLAÇLAMA T.C SAĞLIK BAKANLIĞI MUĞLA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ tarafından Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaç Uygulama izin belgesine sahip olup, uygulamalarını Sağlık Bakanlığı tarafından çıkarılan Yönetmelik esaslarına göre yapmaktadır.

Firmamız müşterilerimizden gelen acil çağrılara 7/24 SAAT HİZMET ANLAYIŞI ile azami 12 saat içerisinde cevap vermekte, problemleri en kısa sürede çözmekteyiz.

Referanslarımızdan bazıları ilişikte sunulmuştur.

Sağlıklı başarılı ve bol kazançlı günler dileriz.

Saygılarımızla


Bu kategoride henüz ürün Yok.