Fabrika-Ofis İlaçlama

İşyeri ilaçlama yaparken daha çok böcek türüne bağlı olarak ilaçlama çeşidi belirlenir ve sağlıklı, garantili, profesyonel ekibimizle ilaçlama yapılır. İşyerlerinizde probleme yol açan ya da potansiyel hedef haşere türleri hakkında gözlem ve fizibilite çalışması ile sorununuzu ortadan kaldırıyoruz. Kullanılan ilaçlar insan sağlığı açısından kesinlikle zararlı değildir. İlaçlarımız ve Şirketimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.fabrika ilaçlama

Fabrika ilaçlama çok önem ve itina ister. Çünkü fabrikalar ve iş yerleri birden çok kişinin yaşadığı yerlerdir. Buranın temizliğini sağlamak çok güçtür. Bu bakımdan fabrika ve toplu yaşam yerlerine haşere ve böcek akını olur. Biliniyor ki günümüzde insana bulaşan birçok hastalık bu haşereler ile bulaşmaktadır. Bu bakımdan fabrika ve iş yerlerinin bu canlılardan temizlenmesi gerekli bunun içinde kesinlikle böcek ve haşerelerle ferdi mücadele etmek çok zordur. Böcek ve haşere ile mücadele etmenin en ekonomik ve en sağlıklı yolu ilaçlama ile olanıdır. İlaçlama şirketi olarak yıllardan beridir tüm müşterilerimize geceli ve gündüzlü ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Hem çalışanlarınızın sağlıklı bir ortamda işlerini yapabilmeleri için hem de ürünlerinizi kullanacak olan tüketicilerin sağlıklarını düşünerek sizlere yıllardır kaliteli hizmet vermekteyiz.


Böcek ilaçlamahaşere ilaçlama ve kemirgen ilaçlama hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendimizi ve dolayısıyla hizmetlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Fabrika ilaçlama hizmetimiz ile fabrikalarınızı son teknoloji ürünleri ve yöntemleri ile böceklerden, haşerelerden ve kemirgenlerden arındırıyoruz. Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışım ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Arayın sizlere temiz ve sağlıklı ortamlar sunalım.


Bu kategoride henüz ürün Yok.